אילו חבילות ספא משתלמות ניתן למצוא?

אירוח בספא היא חוויה נהדרת המשלבת הנאות של הגוף עם הנאות של הנפש. יום ספא או אפילו כמה שעות בודדות מאפשר לנו לחדש כוחות וליהנות מרגיעה ושלווה. כיצד ניתן למצוא חבילות ספא משתלמות, למי הן מתאימות? מתי כדאי לחפש?

חבילות ספא זוגי

חבילות ספא זוגי מוצעות על ידי כל מכוני הספא במחירים מפתיעים. החבילות מיועדות לאוהבים או פשוט לזוג חברים או בני משפחה. ניתן ליהנות מחבילות ספא סוגי רומנטיות במיוחד הכוללות עיסויים משותפים, אמבט זוגי, פינוקים שונים כגון בקבוק יין או שמפניה, פירות או שוקולדים ועוד. ישנם מכוני ספא המציעים אמבט לאור נרות וטיפולי מים. כמו כן, ישנן חבילות ספא זוגי המשלבות כניסה למתקני הספא השונים כגון ג'קוזי, בריכות, סאונה ועוד. כמו כן, ניתן למצוא חבילות ספא זוגי הכוללות ארוחה רומנטית או ארוחת בוקר במסעדת הספא או מסעדה קרובה.

חבילות ספא כולל מלוןחבילות ספא

בתי מלון רבים הם ביתם של מכוני ספא ועל כן ניתן למצוא חבילת ספא המשלבת שהייה במלון. חבילות אלו כוללות הטבות ספא שונות למתארחים במלון כגון כניסה למתקני הספא, טיפולי ספא וכדומה. ניתן למצוא גם מלונות בוטיק המציעים טיפולי ספא בחדר המיועד לכך או בחדרי המלון. כמו כן, ניתן למצוא מכוני ספא שאינם חלק מבתי מלון המציעים גם לילה במלון בנוסף לטיפול בספא.

חבילות ספא באמצע השבוע

חבילות ספא באמצע השבוע לרוב זולות יותר או נרחבות יותר מאשר חבילות ספא זוגיות בסופי שבוע. ניתן למצוא חבילות ספא ליחיד, לזוגות או לקבוצות במחירים אטרקטיביים מאודספא. כמו כן, באמצע השבוע ניתן למצוא חבילות ספא המתאימות לכמה שעות בודדות או אפילו טיפולים לבודדים אשר רוצים ליהנות מאווירת ספא לפני שעות העבודה, אחריהן או במהלך הפסקת צהריים ארוכה.

חבילות ספא בחורף ולפני / אחרי החגים

בדומה לחבילות ספא באמצע השבוע, ניתן למצוא בתקופות הפחות לחוצות חבילות ספא נהדרות במחירים מצוינים. חבילות אלו ניתנות במבצע וכוללות הטבות שונות. בתקופות שאחרי ולפני החגים ובחודשים אוקטובר וינואר עד אפריל כדאי בהחלט לשים לב ולחפש חבילות ספא במבצע.

Image courtesy of Maggie Smith / FreeDigitalPhotos.net

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים