בחירת שולחנות אוכל לבית ולגן

עיצוב הפנים ואדריכלות הנופים דורש קצת יותר מכמה רהיטים מפוזרים פה ושם. בחירת הריהוט, ויותר מכך,  בחירת שולחנות אוכל לבית ולגן יוצרים את האווירה הכללית וההתחלתית במיוחד כתוצאה מהנוכחות הבולטת שלהם. כיצד נוכל לבחור בשולחנות אוכל מתאים לבית ולגן שמצד אחד יביאו לידי ביטוי את העיצוב הרצוי והראוי ומצד שני לא יעמיסו ולא יהוו את הנושא העיצוב של הבית אלא ישלימו אות ויהיו חלק ממנו.

 פינת אוכל מעוצבת מזכוכית

שולחנות מעוצבים מראטן – ריהוט גן נוסטלגי

 

ראטן הוא אחד מחומרי הגלם הטבעיים המומלצים לעיצוב הגינה. שולחנות מראטן הם בין העיצובים היותר נעימים ועמידים הקיימים בסגנון הכפרי של עיצוב אדריכלות הנופים. המראה אשר מזכיר קש , ויחד עם זאת, היכולת לעמוד איתן אל מול תנאי מזג האוויר השונים. מזכים את הראטן בכמה כוכבי עיצוב גינה, גם בתחום בחירת שולחנות האוכל וגם בתחום בחירת השולחנות המעוצבים. הראטן יכול להגיב בעיצוב ראטן מלא או בשילוב שני חומרי גלם, כלומר ראטן משולב בזכוכית וניתן לבחירה בגוונים של חום בהיר וחום כהה בתאמה לטעמו האישי של הלקוח ועיצוב הגינה הקיים.

לחצו לקבלת מידע נוסף על פינות אוכל מזכוכית

שולחנות נוי – עיצוב בנוסח אנגליה

שולחנות נוי הם אותם שולחנוצ קטנים אשר מצד אחד אינן מתפקדים כשולחנות אוכל באופן מלא, אך מצד שני מסוגלים לתת שירות מעבר להיות שולחנות נוי בלבד. שולחנות נוי מזכירים בדרך כלל הדומים מוגבהים , קטנים יוצתר משולחנות קפה, אבל כאלה אשר מתאימים בדיוק למטרה הזאת , שתיית קפה ואכילת עוגיות לשעה חמש אחר הצהריים. העיצובים יהיו בדרך כלל יותר מתוחכמים ויצירתיים וימצאו בתוך הבית בפינת הסלון או באזור המרפסת של הבית/מרפסת השירות. לשולחן הזה תוכלו להתאים גם כסאות נמוכים או פופים ליצירת מראה ואירוח בדואי אוטנטי או לחילופין מראה כפרי אנגלי אלגנטי.

פינת אוכל אנגלית מעץ

בחירת שולחנות מעוצבים לשדרוג מראה חדר השינה

 

שולחנות לחדר שינה? תאמינו או לא , אבל חדר השינה הוא בדיוק המקום להכניס אליו שולחן. שולחן קפה ושתי כורסאות יביאו אל חדר השינה שלכם את האווירה החופשתית והאינטימית ביותר. כעת אתם לא צריכים לצאת מחדר השינה בשבת בבוקר כדי לשתות יחד קפה ולהירגע. שולחן אוכל קטן או לחילופים שולחן קפה מעוצב יביא אל חדר השינה שלכם אווירה של יוקרה ושל עושר מבלי לצאת מהחדר….

שולחנות מעוצבים משלימים לפטיו – שירות ועיצוב לבית

 

שולחנות מעוצבים לאזורים כמו פטיו ומרפסות שירות חיצוניות יעניקו לבית שלכם מראה אופנתי בסגנון אתר נופש או צימר, מראה אשר הולך והופך למבוקש יותר ויותר בקרב בעלי הבתים ואפילו בעלי העסקים בארץ. שולחן אוכל מעודן על דק הבית/הדירה או העסק ישווה לפטיו מראה עשיר ואווירה נינוחה, בחירת שולחנות אוכל לאזורים כאלה בבית או בגינה או באזורים משולבים יעניקו לכם עיצוב עשיר ללא הצורך בהשקעה גדולה מידי.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים