הקמת גינה ועיצוב גינה

כדי לעצב ולתכנן גינה אנחנו נעזרים במומחים שעוסקים בתחום עיצוב גינה אשר באים מצוידים במיטב הכלים ובידע רב וניסיון כדי להקים את הגינה.

מהי הקמת גינה?

הקמת גינה מודרנית משלבת בתוכה הרבה אלמנטים שונים בתחום עיצוב הגינה. ישנם מלא דוגמאות של אלמנטים שאיתם נעצב את הגינה בכל בית או מקום מסוים והם: עיצוב תאורה, מסלעות, תעלות מים וגשרים. כדי להקים גינה אנחנו צריכים מערכת השקיה מודרנית שתשקה את הגינה הביתית בשעות מסוימות, בזמן קבוע ובכמות הנדרשת להשקיה. הקמת גינות נעשית תקופה ארוכה בתוך הבית של אותו לקוח. גינה עשויה להיות דבר יקר ומסובך לתחזוק. ישנם כל מיני שיטות להקמת גינה אפילו על גגות של בעלי דירות או בתים פרטיים והם נבנות במבנים אורבניים שלא תוכננו כגינה.

איך מעצבים ומתכננים גינה?

 עיצוב גינה נעשית על ידי רצון הבעלים של הגינה, הם מחליטים כמה שטח צריך לגינה וגודל שטח לדברים אחרים שהם צריכים בגינה שלהם כמו: פינות ישיבה, בריכת דגים ובריכה.עיצוב גינות דורש השקעה הן בצמחים ובפרחים שונים. כאשר אנחנו רוצים לשתול פרחים מסוימים בגינה יש לחשוב על סוגי הפרחים המתאימים בגינה מבחינה פרקטית. הצמחים צריכים להיות מתאימים לאקלים לפי עונות השנה. מומלץ לעצב גינה באופן מדורג ולתכנן שבכל עונה יפרחו פרחים בהתאם לתקופה וכך הגינה תראה מושקעת ויפה לאורך כל השנה. כדי שהגינה תצליח אנחנו חושבים על מערכות שונות כמו ניקוז, מים חיפוי קירות חוץ ועוד אלמנטים נוספים שחשובים בתהליך עיצוב הגינה. בגינה אנחנו צריכים מחסן כדי לאחסן את הכלים שבהם אנחנו משתמשים כדי לעצב את הגינה הביתית.

 מהי עבודת המעצב בכל תהליך הקמת הגינה?

מעצב גינות תפקידו לבדוק את מיקום הגינה כדי לתכנן צמחייה ובריכות נוי, הוא צריך לשלב את כל מה שלמד על ידי אלמנטים שונים של עיצוב ולתת עיצוב גינה איכותי ומפואר ללקוח. הוא עובד לפי דרישות והטעם של הלקוח ומשלב אותם לכלל יחידה אחת שתהיה איכותית ולשביעות רצונם של הלקוחות. תפקיד מעצב גינה הוא למצוא פתרונות תכנוניים בעזרת הצומח והדומם ולחבר בין כל חלקי הגינה ליחידה אחת שלמה, ולהגשים את כל רצונות של דיירי הבית. כל מעצב גינה בענף הגינון מגלגל לעצמו מלא כספים לכיס. ברחבי הארץ קיימים יותר מ 8,000  מעצבי גינות שונים שעוברים הכשרה מקצועית בתחום הגינון, את אותו ידע שהם רוכשים הם מיישמים בבואם לעצב את הגינה הביתית של הלקוחות.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים