חולצות עם לוגו חברה

בעידן בו התבונה הארגונית  הולכת ומתפתחת, יותר ויותר חברות מחויבות לעבוד בסטנדרטים חדשניים ותחת הערכים המתקדמים של ימינו. כיום, ההבנה לגבי המניעים החברתיים של העובדים בארגון והרווחיות מדאגה לרווחת העובדים הינה חלק בסיסי בהנעת כל ארגון באשר הוא. ארגונים בעלי אופי מיושן או מקובע, פרימיטיבי או לא עדכני ימצאו את עצמם בתוך זמן קצר עם רווחים הולכים ופוחתים, תהליך שמתחיל כבר עכשיו. באמצעות אימוץ דפוסי ניהול וארגון חדשניים ומתקדמים יכול הארגון לצעוד קדימה.

הארגון הינו ישות עצמאית וככזה עליו לדאוג לקיומו באמצעים הנכונים. שיווק ופרסום, מציאת כוח אדם, הנעת כוח אדם, ייעול תהליכים וניהול עבודה מקצועי הם רק חלק מהפעילות היומיומית וההכרחית של כל בית עסק באשר הוא. בעידן בו ישנם אינספור ארגונים בכל תחום כל ארגון מחויב למצוא את הערכים המייחדים אותו ולהבליטם על מנת ליצור בידול מהחברות האחרות באותו התחום. ישנם תחומים בהם כל כך הרבה חברות עד כי הארגון חייב לחדש את עצמו מדי שבוע, חודש או יותר.

 

פרסום פסיבי :

אחד האמצעים ליצירת וחיזוק המותג וערכיה של חברה הינו פרסום על מתנות ומוצרים. מוצרים ממותגים הינם בעלי יתרונות רבים ושונים. ביניהם, חולצות לוגו של החברה המסייעות משמעותית לפרסום החברה גם באופן פסיבי. בין יתרונות חולצות הלוגו ניתן למצוא לא מעט ערכים משמעותיים לחברה:

חולצות לוגו הינן מוצר בהשקעה נמוכה יחסית, המקבל שימוש ברחובות העיר על ידי העובדים או הלקוחות. מוכרות החברות הגדולות ביותר כגון חברות לבוש ואחרות – המשווקות חולצות לוגו שלהן בכל רחבי העולם. מדובר בפרסום פסיבי ברמה מצוינת, תודות לתנודתיות של הלקוחות. בכל מקום אליו הלקוח או העובד אשר לובש את החולצה מגיע אליו – שם הוא מפרסם את החברה ומושך תשומת לב. ככל שעיצוב הלוגו או הפרסום על החולצה יהיה מושך יותר את העין, כך החולצה תהיה אפקטיבית יותר.

מיתוג החברה לעובדים וללקוחות

כל חברה ממותגת מצליחה יותר מחברה שאינה ממותגת. באמצעות מוצרי מיתוג יכולה כל חברה להשריש ולהחדיר את שמה לתודעת הצרכנים על מנת להפוך את הלקוחות ללקוחות נאמנים לשנים ארוכות. ידוע כי פרסום פועל באופן רגשי ולכן פרסום החברה חודר לתודעת הצרכנים על ידי פרסומה על גבי חולצות, שילוב פעילויות קד"מ אחרות, יצירת מסר חיובי, עיצוב לוגו מושך ואטרקטיבי ועוד. כל אלו משתייכים לפעולות המהותיות והחשובות ביותר לצורך פרסום ומיתוג של בית העסק.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים