כיצד מעצבים מטבחים בעיצוב קלאסי ומעניקים להם טאץ' יוקרתי

בעת קבלת ההחלטה לגבי עיצוב המטבח שלנו ובחירת סגנון העיצוב עולות פנינו שאלות רבות, האם כדאי לעצב את המטבח בעיצוב מודרני שהוא מעט קר? או שמה ללכת לכיוון העיצוב החם יותר כמו מטבחים בעיצוב מרוקאי, אנגלי או כפרי. בחירת עיצוב המטבח היא לא נושא קל וזאת מפני שהמטבח הוא מרכזו של הבית, המרכז של המשפחתיות, בו מתקיימים החגים, הארוחות המשפחתיות, ימי ההולדת ובעצם כמעט כל האירועים החשובים בחיינו. בדיוק מהסיבות הנ"ל יש לשקול רבות באיזה עיצוב לבחור למטבח שלנו, ובמיוחד כאשר אנו מדברים על המטבח הישראלי.

המטבח הקלאסי

המטבח הקלאסי הוא מושג רחב למדי,רבים אינם מבינים במה מדובר כאשר מדברים על מטבחים קלאסיים, מטבח קלאסי הוא בעצם סגנון מופשט שיש למקד על ידי הדגשת התרבות ממנו היא לקוחה. הפרטים הקטנים במטבח כגון הידיות, הפתוחים והגמורים הם אלה שבעצם מדגישים מאיזה תרבות לקוח עיצוב המטבח.

kitch

 המטבח הקלאסי הוא בעל מראה מיוחד ומרתק אשר מכניס לבית את המראה הייחודי שלו על ידי קח שניתן להדגיש בו ולהביא לידי ביטויי הת הסגנון הרצוי ובנוסף לכך המראה שלו הוא מאוד נקי ואסטטי. המראה הקלאסי הוא ייחודי לכל מקום ממנו הוא בא, כך בעצם הגיעו עיצובים קלאסיים שונים גם למקומות מרוחקים ויצרו עיצוב מעניין ביותר הלקוח מתרבויות שונות ומרוחקות. העיצוב הקלאסי של מטבחים בעיצוב קלאסי יוקרתי לעיתים קרובות נשאב כהשראה מתרבויות שונות במדינות שונות (גרמניה, איטליה, וכו')

מטבחים קלאסיים בעלי קווים שמרניים

המטבח הקלאסי הוא בעל קווים מאוד שמרניים ביחס למקומות מהם עיצובו נשאב, דבר זה מתבטא בפרטים הקטנים במטבח. המטבח הקלאסי הוא אלגנטי מאוד ושומר על אותנטיות ומעוצב בסגנון ישן המשדר חום. המטבחים בעיצוב קלאסי הם מאוד מסבירי פנים ונותנים תחושה נוחה וחמימה לאורחים ולבני הבית.

מטבחים בעיצוב קלאסי מושלמים לאנשים שאינם מתחברים לעיצובם המודרניים ומעדיפים לשמור על המראה הישן החם והאהוב, הוא מעניק אווירה נוחה ותחושה פתוחה במרחב.

את הנגיעות היוקרתיות ניתן להעניק באמצעות מינימאליזם ועקרונות נוספים המקובלים בעיצוב חללים יוקרתיים לבית.

kitch1

נכתב באדיבות צוות אתר אקרמן מטבחים, המציג פינת מטבחים יוקרתיים ייחודית המציגה מגוון רחב של עיצובים, מעצבים, ואפשרויות עיצוב מותאמות אישית לנוחיות הצרכנים.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים