כיצד שכנעתי את אשתי לבנות בריכה

לאחר שנות נישואים ספורות יכולנו אשתי ואני לעבור לדירה חדשה, מרווחת יותר, נוחה ונעימה יותר עם כיווני אוויר ואפילו חצר משלנו. כבר ראיתי את עצמי מגשים חלום ילדות ישן נושן: בריכה בחצר הבית. מיד לאחר המעבר כבר התחלתי לברר על הבריכות המתאימות שיוכלו לשרת את אשתי ואותי אבל גם יהיו ערוכות לילדים קטנים. בדמיוני כבר ראיתי עצמי משחק עם בניי ובנותיי בכדור מים בתוך הבריכה שלנו.

בריכה – מסוכן או לא?

 

יומיים אחרי התחלת בניית התשתיות לבריכה, אשתי רצה אליי מבוהלת וסיפרה לי על אסון שקרה בבריכה של משפחה אחרת. תודה לאל, בנס יצאו המעורבים בשלם מהפרשה והסתבר כי בריכה לא מחוטאת כהלכה יכולה לגרום לנזקים של ממש. העסק נגמר בבית חולים ובאשפוז ממושך עד להחלמתם של המעורבים בפרשה. לא אלאה אתכם בפרטים, רק אומר שמאותו רגע ואילך היה ויכוח מתמיד ביני לבין אשתי על בניית הבריכה.

 

פיתוחים טכנולוגיים ליצירת בטחון מלא

 

לאחר התייעצויות והתלבטויות רבות גיליתי המצאה גאונית הקרויה רובוט לבריכה דולפין, שמתברר כי הוא מכשיר הניקוי היעיל והאפקטיבי ביותר כיום בתחום הבריכות הביתיות. רובוט דולפין התגלה כמוצר אהוב שזכה לתשבחות רבות. לאחר שווידאתי כי אכן מדובר במכשיר היעיל והמקצועי ביותר בתחום, יכולתי לחשוף גם בפני אשתי את הפתרון. יצאנו לבדוק את המכשיר ולבצע סקר שוק אודותיו, והמחמאות לא הפסיקו לשבח.

 

 

מציאת המענה המושלם

 

לנו הייתה בריכה שלא עלתה על 12 מטר ולכן רובוט לבריכה דולפין היווה את המענה המושלם לצרכינו המשפחתיים. הרובוט ניקה עבורנו מדי שבוע את הבריכה והותיר במים תחושת רעננות וזכות אמתית. חברינו סיפרו כי האצות שהיו תמיד מצטברות בדפנות הבריכה – נעלמו. רובוט לבריכה דולפין התברר כמולטי טאסקר- ניקוי, קרצוף ושאיבה של לכלוכים מקרקעית הבריכה מחד ודפנותיה מאידך.

הערה: קיימים לא מעט סוגי רובוט לבריכה – תוכלו לעיין בקישור המצורף.

תודות להיותו מוצר מתקדם, הרובוט חסך לנו שימוש רב בחשמל ביחס למשאבות ורובוטים אחרים המיועדים לבריכה. בעל נוחות תפעול ותחזוקה – גילינו את הדרך הטובה ביותר ליהנות ממים נקיים וטהורים, בלי לסכן את המשפחה וביצירת בטחון מלא להנאה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים