מדוע אתם זקוקים לקלנועיות

קלנועית היא רכב חשמלי שמיועד לנסוע על המדרכה ושהמהירות המקסימלית שלו היא 12 קמ"ש. במקרים בהם אי אפשר לנסוע על המדרכה, ניתן לנסוע עם קלנועיות גם על הכביש. הקלנועית מהווה פיתרון תחברותי נוח וזמין עבור מבוגרים או אנשים הסובלים ממגבלה בניידות, וכן יכולות לשמש כאמצעי פונקציונלי של חברות שבהן זקוקים העובדים לניידות גבוהה, כמו למשל בתי חולים, מוסדות להשכלה גבוהה, מפעלים ועוד. נעמוד בשורות הבאות על הסיבות לפופולריות של הקלנועיות.

 

פשטות שימוש
קלנועית אינה כרוכה בקבלת רישיון נהיגה או בהוצאת רישיון רכב, ואין גם צורך בלימוד מורכב וארוך, שכן היא פשוטה מאוד לשימוש. ניתן להתרגל לשימוש בקלנועית תוך זמן קצר, גם כאשר מדובר בנהגים בגיל מבוגר אשר לא נהגו מעולם וחסרים רקע טכני כלשהו.

בטיחות
הקלנועיות הן כלי תחבורה בטיחותי ביותר בזכות המהירות המוגבלת שלהן אשר מפחיתה את הסיכוי לתאונות חמורות, ובזכות המערכות המתקדמות שלהן, שכוללות שלדה קשיחה, מנגנוני בלימה משוכללים המנתקים את המנוע מן הגלגלים במקרה של פעילות חריגה ועוד.

נוחות
השימוש בקלנועית חוסך מכם את ההשפעות של התנועה הכבדה בעיר, וכך אפשר להגיע ללא קושי ותוך זמן קצר לקופת החולים, לדואר, לבנק, למכולת וכן הלאה. קיימות גם בשוק קלנועיות זוגיות המתאימות לשאת שני אנשים ביחד, מה שיכול אפילו להוות פיתרון חלופי לרכב שני של משפחה ממוצעת.

חיסכון
בהשוואה לכלי רכב ממונעים, העלויות של החזקת קלנועית הן זניחות לחלוטין. אין אגרות רישוי, אין פרמיות של ביטוח חובה וביטוח מקיף, אין טיפולים שנתיים יקרים ואין הוצאה עצומה על דלק, שמחירו רק עולה כל הזמן. השימוש בקלנועית כרוך בהטענה חשמלית בלבד, שעלותה מצומצמת, וכן בתחזוקה שוטפת זולה באופן יחסי.

תחבורה ירוקה
קלנועיות אינן מזהמות משום שהן מונעות באמצעות מצבר חשמלי שאינו פולט גזים כמו רכבי בנזין. השימוש בקלנועית יכול לתרום גם להפחתת הפקקים העירוניים והנסיעה שלהן שקטה מאוד ולא גורמת להפרעה בשכונות מגורים.

לסיכום, הקלנועיות מביאות עמן שפע של יתרונות שיכולים מאוד להתאים לכם.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים