מוצרי יוקרה ופריטי חדשניים לבריכות שחייה

בריכה היא המקום  זמין ומזמין בחודשי הקיץ החמים. היא הבחירה הטבעית,המתבקשת והמועדפת על מי שמחפשים מקום לשהות ולבלות בו – עם ילדים ובלעדיהם.

בריכת שחייה היא אזור נוחות מכל בחינה שהיא: שם נעים להשתרע על כיסא נוח או על מגבת הפרושה על מדשאה, לשכשך רגליים במים, לטבול בהם חצי גוף, לשחות ולהשתעשע.

רצפות  חיפויים וכיסויים דקורטיביים מהווים גם שדרוג של מתחם הבריכה, כמו גם חימום המים המאפשר שהייה בהם גם כשבחוץ קר.

אחד ממוצרי היוקרה האפקטיביים והדקורטיביים ביותר המוצעים הוא  רצפה נעה לבריכה, המעניקה ביטחון לשוהים בה בכלל ולילדים בפרט ומשפרת את החזות האסתטית של הבריכה. הרצפה מאפשרת שליטה בגובה פני המים, הרמתה עד לכיסוי שטח הבריכה במלואו, מה שמאפשר שימוש בה גם לצורך הגנה ואטימה של הבריכה, באופן שיש בו יתרון כפול: הגנה מפני טביעה ומפני לכלוך המים.

הרצפה הנעה ניתנת ל"משחק"- במירכאות ובלעדיהן על ידי מגוון אפשרויות לעצב אותה: כברכה למבודרים או לילדים, כמשטח דקורטיבי המשמש כרצפה צפה ועוד. הרצפה עמידה בשל המנגנון שלה העשוי מפלדת אל חלד, בשל קלות התפעול שלה, בשל היכולת לקבוע ולשלוט על גובה פני המים, בשל האפשרות להתאימה לתוואי החצר על ידי הצמדתה לדופן של גדר או קיר, ובשל האפשרות להתאים אותה לכל גודל ומידה של בריכה.

רצפה שהיא גם כיסוי לבריכה מעניקה יתרון כפול. היא שימושית וחסכונית. רצפה כזאת משווה לבריכה מראה יוקרתי ומהודר.

מי מכם שהבריכה הביתית שלהם מהווה מקום אירוח, ודאי ירצו להיחשב ולהיראות כמי שמזמנים לאורחיהם מקום יפה ונעים לבלות בו. תאורה מתאימה, צמחייה, פינות ישיבה והירגעות, אפשרות לשתות ולאכול בו בנוחות מהווים חלק מהתפאורה, מהאווירה ומהיות הבריכה וסביבתה מתחם אירוח ובילוי מבוקש בימות הקיץ החמים, לרבות בערבים ובלילות.

ניתן לייפות ולהדר את מתחם הבריכה, בין השאר על ידי בניית מפל מים, אשר שואב את מימיו מ… תוכה ומשיב אליה את המים באופן מרהיב ושובה עין. ניתן להעשיר את הבילוי בבריכה על ידי הוספת מתנפחים ומגלשות מים, להנאת הילדים.

מאחר שיש רבים המבלים בבריכה שעות רבות בעונת הרחצה בפרט ובבתים פרטיים במשך חודשים רבים בשנה, שווה ומוצדק לייעד ולייחד משאבים לשדרוגה ולהפיכתה למוקד בילוי אטרקטיבי ומהנה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים