קמין זה דבר נהדר לחורף

ההורים שלי גרים ביישוב בדרום, עכשיו אני לא יודע אם אתם יודעים אבל בדרום הארץ מאוד אבל מאוד קר בלילות, כל העניין של המדבר … אז בחודשי החורף כמעט ולא ניתן להסתובב בחוף בערבים או בלילות.

הדבר שרצתי לספר לכם עליו הוא שאימא שלי החליטה לקנות (כן, אצלי בבית האימא מחליטה) קמין, בהתחלה אמרנו לה שזה הרבה כסף והצריכה של הסולר מאוד גבוהה וגם צריך למצוא לו מקום גדול על הרצפה.
ניתן לשים לצידו מערכות ישיבה מבד ועור שיהיה נעים להתכרבל לידו ובשביל להשלים את העיצוב של הסלון עדיף להשקיע בריהוט יוקרתי איטלקי על מנת לקבל את האפקט הטוב ביותר מהקמין החדש.. קיצר.. פרויקט לא קטן.
אחרי שיחות בין בני המשפחה… אימא שלי נתנה וטו ואמרה שלא מעניין אותה וקונים קמין לבית שלנו.קמין 2

אימא שלי ביררה עם כמה חברות של קמינים ואחרי כמה שבועות כבר היה לנו קמין בבית.
מטרתו של מאמר זה הוא לספר לכם עד כמה נהדר הדבר שעשינו.. עד לפני הקמין היינו מתחממים בחודשי החורף עם מזגנים שהיו מותקנים לנו בכל הבית, הצריכה נמוכה, חוסכים בחשמל וזה מעולה, אבל החימום לא היה אותו הדבר, היום חברים יקרים שלי, הבית שלנו מחומם בעזרת קמין, קמין סולר פשוט מעולה, שווה כל שקל, שווה כל טיפת סולר .. פשוט דבר שווה.

קמין זה דבר מומלץ כי דבר ראשון הוא יותר בריא ושנית הוא לא גורם לכאבי ראש כמו שמזגן היה גורם לי, מצד שני, קמין צורך יותר הוצאת כספים – סולר זה דבר הרבה יותר יקר מחשמל בקטע של חימום הבית., חימום ביתי עם תנור ארובה מעוצב זה דבר שחייבים להרגיש כדי להבין מה זה.תנור הסקה

אני אנסה לסכם את כל מה שאמרתי, אם אתם נמצאים במקום שדורש חימום יש לכם בעיקרון שתי אופציות עיקריות : קמין או מזגן. קמין עולה יותר והעלות השוטפת שלו יותר יקרה בעוד שמזגן הוא יותר זול ועלות התקנתו יותר נמוכה. קמין זה חימום שלוקח זמן.. כלומר בשביל ליהנות מקמין מרוב חלקי הבית צריך לתת לו לעבוד כמה שעות שזה קצת יותר זמן ממזגן אבל עדיין בסופו של דבר יעשה את העבודה, אני הייתי קונה לעצמי עכשיו קמין בלי למצמץ אפילו. אז שיהיה חורף נעים.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים