רעיונות לעיצוב הבית

אם כבר הרבה זמן מדגדג לכם לעשות שינויים משמעותיים בעיצוב הבית ואתם לא יודעים מהיכן להתחיל, דעו שאינכם לבד. עיצוב הבית הינו תהליך ארוך המבוסס על לא מעט שיקולים העולים ומשתנים תוך כדי העיצוב. גם מעצבי הפנים הגדולים ביותר מוצאים את עצמם לפעמים משנים תכניות בגלל ציפיות שלא סופקו, חלומות שהגשמתם לא עלתה כמו שציפה המעצב, יישומים שאינם עולים בקנה אחד עם האופן הרצוי שלהם ועוד. כאשר מדובר בתהליך עיצוב כולל ועמוק, יכול התהליך להתארך עד למשך כמה חודשים, אולם במידה ואתם מעוניינים להכניס עיצוב ביתי בטעם האישי שלכם, המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם.

במאמר הבא תמצאו את כל הטיפים המשמעותיים ביותר המשמשים מעצבים לעיצוב בתים בתקציבים מוגבלים או לעיצוב ממוקד מטרה. רעיונות לעיצוב הבית מבוססים על בתים מעוצבים שעשו שמות בארץ ובעולם ועל עקרונות בסיסיים בעולם העיצוב. כמו כן, המאמר מביא אליכם טרנדים מרכזיים מעולם העיצוב כך שתוכלו לבחור את הרעיונות המשקפים אתכם יותר מכל.

מחזור רהיטים

לא מדובר בחידוש רהיטים. רבים מתבלבלים בין מושג  המחזור לבין חידוש הרהיטים הקיימים באמצעות שירותים של רפד. מחזור רהיטים מתייחס לשימוש ברהיטים קיימים עליהם מתבצעת פרפרזה כלשהי. רהיטים מבית סבתא שקיבלו טוויסט ייחודי, שולחן ישן שנצבע בצבע שונה והפך לרטרואיסטי, הדום שהוסר ממנו הריפוד והפך לשולחן קפה קטן ועוד. מחזור הרהיטים יכול להוסיף לביתכם מראה חינני ומלא חיים ולוקח חלק פעיל בטרנד האקולוגי השוטף את העולם כולו.

מרצפות מצוירות

המרצפות המצוירות חוזרות לאופנה והופכות כל הול וכל מטבח לסופר שיקי. המרצפות מצוירות ומאוירות במגוון רחב של סגנונות מרחבי העולם כולו באופן שיאפשר לכם לבחור את הסגנון האהוב עליכם יותר מכל. בין המגוון הגדול של המרצפות המצוירות תוכלו למצוא סגנונות אפריקאיים וסגנונות מזרחיים, סגנונות מהמזרח הרחוק ואחרים אירופאיים. הבחירה היא בידיים שלכם. למעוניינים לחסוך בתקציב – ניתן לבחור מרצפות מצוירות משוחזרות.

לוחות מצוירים

בין הטרנדים המורגשים ביותר בבתי משפחות ניתן למצוא את הלוחות המצוירים. הלוחות המצוירים מכניסים לכל בית דינאמיות ועניין, פעילות ופיתוח החשיבה גם לילדים, גם לנוער וגם למבוגרים האוהבים אמנות ושעשוע.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים