שולחן אוכל נפתח כחלק מתרבות אכילה נכונה ואירוח

כשהיינו ילדים, תמיד היה מי שיעיר לנו על הרגלי אכילה נכונים ועל שעות אכילה רצויות, על חלוקת התפריט היומי לארוחות קבועות ומסודרות ועל תזונה מספקת. היום, בין הפסקה להפסקה בעבודה ובמהלך הלחץ היומיומי החל על כולנו, האחריות על אכילה נכונה כמעט ונשכחת. כיצד נוכל לתחזק הרגלי אכילה נכונים? רהיטים מודולאריים המתוכננים, מעוצבים ונבנים בהשראת אורח החיים המודרני הם אלו שהביאו אלינו את הפתרון של שולחנות אוכל נפתחים במגוון רחב של עיצובים המשלב בין הצרכים השונים שלנו מדי יום, מבלי לוותר על האפשרות להזמין אורחים לארוחות מהודרות בערב.

מרחב גדול

יתרונו העיקרי של שולחן אוכל נפתח הוא בהשאירו מרחב גדול בעת קיפולו. באופן זה השולחן אינו מפריע לנו לתפקד ולהתנהל בבית או במשרד כשצריך, ובעת האכילה ניתן לפתוח את השולחן בפעולה אחת פשוטה ובתוך שניות מספר וכך לאכול באופן נוח ונכון, במקום למצוא פינה ולאכול תוך כדי עבודה, אכילה נכונה אל מול שולחן ברוגע תורמת ביום יום לשיפור התזונה, הסבלנות והרוגע.

תכנון מותאם אישית

שולחנות אוכל נפתחים מיישמים למעשה את הצורך בפתרון מותאם אישית לכל אדם, כל חדר וליעדים השונים. בחירה שקולה של שולחן אוכל נפתח תאפשר לנו להזמין אורחים לארוחות חגיגיות מבלי לפגוע במרחב הפנימי של הבית או במתן מענה לצרכי הדיירים.

מגוון עצום של עיצובים

בניגוד לעבר, בו היו מספר סגנונות ספורים של עיצובים לרהיטים בסלון ובמטבח, כיום ניתן למצוא אינספור סגנונות מסקרנים ומעניינים הכוללים עיצובים אקלקטיים, מודרניים, קלאסיים או אפנתיים, מינימליסטיים או הייטקיסטיים, מסורתיים ומשפחתיים ועוד. המגוון הרחב של הסגנונות השונים מאפשר בחירה והתאמה אישית של סגנון השולחן הנפתח.

שולחנות נפתחים רבים נבנו במיוחד לבתים ומרחבים צרים וקטנים ובאותו הזמן להיות סוג של פריט עיצוב, הם נבנו כך שהם יכולים להפוך לסוג של רהיט כגון שידה או שולחן יותר קטן וכך מעבר לשימוש היום יומי של שולחן סלון , הוא יכול להיות גם פריט עיצוב מאד משמעותי בבית ולשדרג משמעותית את עיצוב החדש והדירה.

ואם לא צריכים אותו, פשוט מקפלים אותו וכך גם חוסכים במקום בדירה שמקום הוא מוצר מאד נדרש.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים