מיטה יהודית יוקרתית – לא רק לקהל הדתי

מיטה יהודית יוקרתית עשויה ממיטה רגילה זוגית אך עם אפשרות להפריד את המיטה לשתי מיטות נפרדות. המרחק אמור להיות  בין 30 ל 40 סנטימטר לפחות. מיטה יהודית נחשבת לפי היהדות בעיקר  ב לציבור הדתי חרדי, גבר ואישה הנשואים זה לזה אינם רשאים לישון באותה מיטה בימי נידתה של האישה. אבל במאה העשרים ואחד מיטה יהודית לא שייכת רק לקהל המאמינים אלא גם לקהל חילוני עקב יתרונות הנוחות והעיצוב שלו.

שלבים בקניית מיטה יהודית יוקרתית

למיטה יהודית צריך שני מזרני יחיד עקב האפשרות להפריד את המיטה. עליכם לדעת את המידה המדויקת של המזרן שיש לכם וכך להתאים את המיטה היהודית. לעיתים מיטה יהודית עלולה לחרוג מגודל של מיטה זוגית סטנדרטית לכן חשוב לקחת מרווח של מקום ולבחור את המיטה בגודל המתאים. מיטה יהודית יוקרתית מגיעה בשלל דגמים וצורות לבחירה, ככה המיטה מכניסה עיצוב ייחודי לחדר השינה שלכם. אל תשכחו שהמיטה היא הרהיט המרכזי בחדר השינה ועליו בונים את העיצוב. את המיטה היהודית מומלץ לקנות מעץ מלא שיחזיק מעמד הרבה שנים. אל תתפשרו על מקום הקניה, תדרשו 10 שנות אחראיות וקנו ממקום עם וותק. אחרי הקניה מקמו את המיטה היהודית בלב החדר, עם מקום פתוח מצדדיו שתוכלו להפריד את המיטה בימי הנידה ועת מתי שתרצו לנקות מתחת.

אז למה מיטה יהודית?

1.קיום ההלכה בין בני הזוג בזמן ימי הנידה ועדיין לא להפרד לגמרי מחדר השינה

2.היתרון גדול למיטה יהודית היא אפשרות ההזזה והפרדה של המיטה ובכך לנקות בצורה טובה יותר את החדר השינה.

3. מיטה יהודית אפשר למצוא לא במחירים גבוהים אבל יוקרתיים

4.עיצוב מיוחד של המיטה היהודית גם בעת שהמיטה מופרדת.

5.אפשרות להוספת ארגז מצעים מתחת לכל מזרן, דבר החוסך מקום בחדר ומאפשר החסנה של חפצים.

ייצור מיטה יהודית

הדרכים  לייצור מיטה יהודית הם: מיטה זוגית רגילה וחיתוכה לאחר מכן באמצע, שכן צריך לקחת בחשבון  לקחת בחשבון תוספת מידות אם נדרש, אופציה נוספת היא ייצור שתי יחידות נפרדות ותואמות של המיטה ואז חיבור שלהן לאחר מכן. אופן ההפרדה יכולה להיות: ראש מיטה ברוחב של 2.4 מ' עד 2.5 מ' עם שתי מיטות נפרדות שאינן מחוברות אליו.

ראש מיטה ברוחב שתי המיטות כשהן מחוברות. במקרה זה, רק אחת המיטות מחוברת למראשות המיטה ואילו המיטה השנייה ניתנת להזזה. סט מיטות נפרדות עם ראש נפרד לכל מיטה. יש עוד שיטות לייצור מיטה יהודית אבל אלה העיקריים, ברוב המקרים, שיטת הייצור שנקבעה אינה קשורה לרמת האיכות הסופית. הדבר החשוב שצריך לקחת בחשבון הם הרכיבים שמריבים את המיטה היהודית ולכן חשוב לפני הקניה לבדוק ממה עשויה המיטה, המידות הסטנדרטיות של המיטה ויכולת ההתאמה האישית שמציע היצרן ללקוח. אל תתפשרו על עיצוב מיוחד למיטה היהודית ובחרו את מה שהכי מתאים לכם

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים