פרגנו לגינה שלכם בריהוט גינה מושלם

מזל טוב. החלטתם שזה הזמן לפרגן לעצמכם ולבית שלכם ולהשתדרג עם ג'קוזי או בריכה. אין ספק שהולכות לעבור עליכם שעות על גבי שעות של הנאה, לאורך כל עונות השנה (כי מי אמר שזה רק לקיץ, בינינו?), לבד, עם בני הבית האחרים וגם עם אורחים.

האמת, אתם יכולים לחשוב על ההשתדרגות הזאת בתור הזדמנות. זאת הזדמנות לכל דבר, לקחת את המרחב הביתי שלכם כמה רמות מעל. ולהוסיף לבית כולו ריהוט גינה יפה שירים את המרחב כולו ויהפוך את איכות החיים שלכם לגבוהה בעשרות מונים.

זמן להשקיע בריהוט לחלל החיצוני

אם הגעתם עד הלום, סביר להניח שיש לכם חצר, גינה, חצר אחורית, פנטהאוז, מרפסת ועוד. כלומר, יש לכם מרחב שהוא תחת כיפת השמיים, לשמחתם, ואתם בטח יודעים כבר – כללי המשחק משתנים.

מה כל זה אומר? כורסאות מבד או מעור לא מתאימות כשהגשם יכול לרדת ואפילו הטל יורד לו מדי בוקר. אתם כבר יודעים שבד, בכל סוג או פורמט, לא מתאים, אפילו ברמה של ריפוד בספה. אתם יודעים שיש סוגים שונים של חומרי גלם שפשוט לא מתאימים לחשיפה לפגעי מזג האוויר, לשמש הקופחת או לגשמים שיורדים בחורף. אתם יודעים שאתם צריכים ריהוט שנולד כריהוט שמיועד לחלל החיצוני ולכך הוא גם ישמש.

אם זה עתה התחדשתם בבריכה או ג'קוזי או שאתם הולכים לרכוש בקרוב, סביר להניח שהבנתם – זה הזמן לעשות מהפך במרחב כולו. גם אם עד עכשיו הוא היה ריק ולא עשיתם בו שימוש, סביר להניח שאחרי הטבילה בבריכה או בג'קוזי תרצו לנוח בשמש (או בצל), לשבת, ליהנות מהנוף וסתם להירגע בכיף. אולי גם תרצו לארח, שכן לפתע הגינה תהפוך לאטרקציה של ממש. תרצו לבלות בה בסופ"שים, בשעות הערב, אפילו לפתוח את הבוקר במקום, ובקיצור, לא תרצו לעזוב. אז זה השלב בו אתם צריכים להשקיע מחשבה ולהשתדרג.

לגרום לבית שלכם להפוך לבית מלון

חשבו רגע על החופשה האחרונה שבה הייתם במלון או ריזורט יוקרתי. הבריכה לא עמדה לה לבדה, נכון? סביב הבריכה היו שמשיות, היו מיטות שיוף, היו כיסאות חוף, היו גם שולחנות קטנים, וכולם היו עשויים מחומרי גלם שמתאימים לכל מזג אוויר ולעמידה תחת כיפת השמיים 24/7.

רוצים לייבא את ההרגשה המהממת הזאת אליכם הביתה? עכשיו זה אפשרי, במלוא מובן המילה. המפתח? ריהוט גינה. זה השלב בו אתם רוצים לשקול רכישת ריהוט גינה, כזה שיהפוך את החוויה שלכם בגינה ללא פחות ממושלמת. אתם יכולים ליהנות מהרגשה מפנקת וממכרת של בית מלון וריזורט ממש בתוך הבית שכלם, בשיא האינטימיות, בלי להתחשבן ובלי לחשוב פעמיים. להיכנס לבריכה, לטבול, ולהמשיך משם לעוד כמה דקות או שעות של כיף טהור בחלל הפתוח.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים