ריהוט בהתאמה אישית

הבית שלכם לא כמו כולם ובוודאי שטעמכם העיצובי איננו כמו של כולם, אז מדוע שתבחרו ותציבו בביתכם רהיטים המיוצרים בייצור המוני ונמצאים בכל בית בעולם? זה הזמן לאפיין, לעצב ולייצר ריהוט בהתאמה אישית, שיעניק לכם את הפונקציונאליות הנדרשת בעבורכם על פי הטעם והטאץ הייחודי שלכם!

ריהוט בהתאמה אישית

אנחנו יודעים שאתם שונים מכל השאר, יש לכם העדפה לספה עם שזלונג עשויה מבד ובגודל ספציפי על פי מידות הסלון שלכם, אתם אוהבים מזנון מעוצב נמוך ומשולב זכוכית ואת שולחן הקפה שלכם אתם מעדיפים לקבל עם כמה שיותר מגירות בכדי שיהווה מקום אחסון נוח ונגיש באמצע הבית.

אז אם חפצה נפשכם בריהוט ייחודי התפור בהתאם למידות הבית שלכם ולדרישות העיצוביות שלכם, ריהוט בהתאמה אישית הוא הפתרון היחידי בעבורכם, שיאפשר לכם לבנות חדר שינה ייחודי או חדר לילד שיעניק לו גם מקום מוגדר לביצוע שיעורי הבית וגם מקום אחסון לכל הצעצועים שלו. גם אם נדבר על חדר האמבטיה ניתן להשקיע ולשנות את האווירה בהתקנת מערכת ג'קוזי מודרנית המשנה את כל האווירה, עם שלל סוגי זרמים המאפשר לכם לעצור לרגע את הזמן להנות מהמים החמים והנעימים.

ריהוט בהתאמה אישית מחיר

לא תמצאו כאן תשובה חד משמעית לטווח המחירים של יצירת ריהוט בהזמנה אישית, וזאת מכיוון שייצור רהיטים כאלו תלוי במבחר פרמטרים המשתנים מעבודה לעבודה:

חומרים – לחומר ממנו תבחרו לייצר את הריהוט יש השפעה מהותית על מחיר המוצר הסופי, יחד עם זאת יש לו גם השפעה על טיב הריהוט ומידת העמידות שלו לאורך שנים, ומכאן גם היתרון הברור שלו על פי רכישת ריהוט מאחת מהרשתות הגדולות המשווקת מוצרים זולים שאינם עמידים לנזקי הזמן והשימוש.

עיצוב – העיצוב שלכם משפיע באופן ישיר על מידת המורכבות של יצור הרהיט, כמו חומר הגלם המתבזבזת על זוויות שונות והזמן הנדרש בכדי לייצר את הרהיט.

הובלה והרכבה – במידה והרהיט שלכם מורכב ממספר רב של חלקים היוצרים את הצורה הסופית אותה ביקשתם, תהיה לך השפעה גם על המחיר.

ריהוט בהתאמה אישית

לסיכום, ייצור רהיטים בהתאמה אישית הינו הכרח עבור כל אחד המעוניין להתאים את העיצוב לטעמו האישי ולגודלם של החללים השונים בביתו, ולבחור בריהוט איכותי שיחזיק מעמד לאורך שנים. בזמן שבמרבית המקרים מתקיים ויכוח בין הבעל לאישה לגבי נושא העיצוב, שניהם מסכימים כי על הריהוט להחזיק מעמד ולמנוע מצב בו ישנו צורך להחליף מדי כמה שנים פריט ריהוט כזה או אחר, כמו גם על העובדה שעל הרהיט לנצל בצורה מיטבית את גודל הבית ולהעניק מקום אחסון רחב ככל האפשר לביתנו.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים