שוקלים להתקין חימום תת רצפתי?

חשוב מאוד להכין את הבית לחודשי החורף אך גם חשוב מאוד לעצור להבין איזו שיטת חימום יותר רצויה לפני שמקבלים החלטה. מכאן שאין לבחור בשיטת חימום ספציפית רק כיוון שהיא הכי נורמטיבית או פשוט אליה הייתם מורגלים עד היום. אי לכך מי שמבקש לקבל החלטה מושכלת והוא בשלבי תכנון הבית, יפעל נכונה אם הוא יעצור לשקול התקנת מערכת חימום שהיא תת רצפתית. מדוע? עברו על רשימת הסיבות הבאה:

 

·שיטה זו נחשבת לבריאה, ולו כי היא אינה מייבשת את האוויר, אינה מסחררת באוויר אבק ואף אינה פולטת גזים רעילים.

·שיטה זו מאפשרת ליהנות מחימום הבית גם כאשר החשמל נפל בכול השכונה, וזאת כי הרצפה ממשיכה לפלוט חום גם ככמה שעות לאחר כיבוי המערכת.

·אין מדובר במפגע חזותי, וזאת כי כלל המערכת (חוץ מהתרמוסטט) מצויה מתחת לרצפה.

·מדובר בשיטת חימום שמונעת רעשי רקע מיותרים.

·שיטת חימום זו מאפשרת שליטה מלאה, הן על אזורי החימום הרצויים, הן עם הטמפרטורה הרצויה בכול אזור באופן נפרד והן על שעות החימום.

·שיטה זו מבטיחה טמפרטורה אחידה בכל החלל, וזאת כי החום מתחיל מהנקודה הכי תחתונה.

·שיטת חימום זו מאפשרת הליכה יחפה – להתראות נעלי בית.

·שיטת חימום זו נחשבת לידידותית לסביבה.

·שיטת חימום זו אינה מצריכה הזמנת טכנאי וכול עוד התקנת המערכת הינה איכותית, היא אמורה להחזיק מעמד בדיוק באותה איכות ראשונית לאורך עשרות שנים.

· שיטה זו אינה מצריכה תחזוקה או התעסקות תקופתית.

·החימום עצמו מאוד נעים.

·שיטה זו מוסיפה נופך של יוקרתיות לכלל הבית, וזאת כי כאשר נכנסים הביתה וחשים בחום הנעים, אך לא מבחינים באלמנט החימום, נוצר קסם שמעיד על קידמה.

·שיטת זו מעלה את ערך הבית, נתון חשוב לקראת מכירה של נכס.

בדיקה מקדימה

אם גם אתם מבקשים ליהנות משיטת חימום תת רצפתי יש להבין שאתם עומדים לבצע החלטה נבונה עבור הטווח הארוך, אך יחד עם זאת גם יש להבין שאין לפנות אל כל חברה, וזאת כי לא כל חברה משקיעה באיכות החומרים, בעלת ניסיון בתחום, יודעת להתחייב ליותר מ25 שנות אחריות, מקפידה על שלבי התקנה נכונים, מונעת מראש בעיות של רטיבות, עומדת בתווי התקן המחמירים, מעניקה שדות אלקטרו מגנטים אפסיים וכדומה. אי לכך ראוי להשקיע בשיעורי בית מקדימים.

חיסכון

אין זה סוד שהתקנה של מערכת חימום תת רצפתי הרבה יותר יקרה מהתקנה של קמין או מזגן, אך יחד עם זאת יש להבין שמבחינת השימוש היומיומי, ניתן יהיה לחסוך ואם מביטים קדימה, הרי ששוב ניתן יהיה לחסוך, וזאת כי כל עוד אכן בוחרים בחברה מקצועית, הרי שניתן להבטיח שלא תתעורר בעיה, לא תדרשו להחליף חלקים ובטח שלא תצטרכו לרכוש מערכת חדשה.

לפרטים צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם

שינוי גודל גופנים